MITROVIĆ PREKINUO CRNI NIZ Novi gol Srbina, Lids pao u Londonu!

Mitrović i (FOTO: Fulham FC)

Fulam je posle tri vezana poraza pobedio, Aleksandar Mitrović bio je strelac – na “Krejven kotidžu” pao je drugoplasirani tim lige Lids, 2:1.

Veoma važna pobeda Fulama u borbi za povratak u Premijer ligu, a još važnije povratak na pobedničke staze, pred gostovanje Lutonu.

Aleksandar Mitrović doneo je vođstvo s bele tačke, svojim 17. golom ove sezone, igrao se sedmi minut.

Izjednačili su gosti preko Patrika Bamforda početkom drugog dela, tačnije u 54. minutu.

Džošua Onoma u 69. vratio je prednost domaćima, ispostavilo se da je to i konačan rezultat ovog susreta.

Sada je tim iz Londona treći na tabeli s 38 bodova.

Jorkširski klub na drugoj poziciji ima devet više, dok VBA, koji predvodi Slaven Bilić, drži čelo Čempionšipa s okruglo 50.

Mitrović predvodi strelce s golom više od Džeroda Bouena iz Hula.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Dejan Stanković novi trener Zvezde: O Milojeviću, saradnicima i stručnom štabu, Murinju, šta će uzeti od trenera s kojima je radio