PARTIZAN NE ZNA DA VODI 2:0 Neverovatan preokret Napretka!

Partizan poveo preko Sume, ali uzalud.(foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto)

Partizan je ponovo ispustio 2:0! Kao i protiv AZ Alkmara, crno-beli su imali sve u svojim rukama, ali je Napredak okrenuo i slavio 3:2.

Napredak je u golom u 95. minutu pobedio tim iz Humske posle epskog preokreta!

Gubili su “čarapani” 2:0 posle pola časa igre, ali se nisu predavali.

Sejduba Suma je doveo ekipu Sava Miloševića u prednost golom u 13. minutu iz očiglednog ofsajda. Gvinejac je bio ispred štopera gostiju, ali iza golmana u trenutku udarca Umara Sadika.

To pomoćni sudija nije video, a Partizan je poveo. Ubrzo je udvostručio prednost preko istog fudbalera 21 minut kasnije. Činilo se da utakmica ide tokom kojim je očekivao Milošević, ali se ponovio Hag.

Vukadinović je iskoristio šansu u 43. minutu i matirao Stojkovića.

U drugom poluvremenu je Partizan imao nekoliko šansi, Sadik dva puta jedan na jedan sa golmanom, ali bilo je malo…

U 84. minutu je Bjeloš iskoristio novi kiks Stojkovića i sproveo loptu u mrežu, a u dubokoj nadoknadi magija. Fenomenalan pas Đorića iskoristio je Eskić i doneo pobedu Kruševljana.

ODMAH IZA KEŽMANA Strahinja Pavlović u Monaku u velikom transferu

Ovim porazom crno-beli su ostali na četvrtom mestu na tabeli sa 11 bodova manje od lidera, ekipe Crvene zvezde.