NE MOŽE BEZ SKANDALA U SRPSKOM FUDBALU: Dinamo napustio teren u sred utakmice!

fudbal-dinamo-vranje-skandal-licenca-rad
Rad javno postavio pitanje o statusu Novog Pazara (FOTO: Emir Sadovic/Starsport)

Izgleda da srpski fudbal ne može bez skandala…

U danu kada je Kolubara obezbedila plasman u Linglong Superligu Srbije prvi put u istoriji, ružne scene ponovo su priredili igrači Dinama iz Vranja.

Oni su, naime, odlučili da se u 64. minutu utakmice protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice povuku sa terena i tako prekinu meč.

Sudija Milan Ilić nije imao kud, već je morao da odsvira kraj posle 64 minuta igre, pri rezultatu 1:1.

Gostujući fudbaleri, na nagovor odgovornih ljudi iz kluba, ostali su dosledni u odluci da se povuku sa terena i na nesportski način zaključe još jednu nemilu priču sa srpskih fudbalskih stadiona.

Utakmicu u Sremu je uživo posmatrao trener Vranjanaca Dragan Antić, iako je od ranije suspendovan.

Na samom meču nije bilo spornih momenata, ali su gostujući fudbaleri odlučili da povuku ovaj radikalan potez na nagovor čelnih kludi kluba.

Prethodno je Dinamo poveo iz penala golom Marka Keče u 15. minutu, a izjednačenje je stiglo u 54. minutu. Tada su gosti odlučili da se povuku. Nisu marili za posledice, koje bi morale da budu drastične.

Videćemo kako će Fudbalski savez Srbije reagovati ovog puta.

ČELSI MISLIMA U FINALU LŠ: Lester stigao do važnog trofeja!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS