U Belorusiji, za razliku od gotovo 90 odsto država sveta, fudbal se još uvek igra i što je takođe bitno – padaju fenomenalni golovi!

Pandemija koronavirusa zaustavila je fudbal na skoro celoj planeti, ali Belorusi ne haju za to, njihova liga se igra.

Ovaj šampionat možete pronaći i u Meridianbet ponudi.

Tamo je na programu četvrto kolo, koje su otvorili Neman i Belšina, remijem 1:1, ali u zaista dinamičnoj utakmici.

Poveli su domaći u smiraj prvog poluvremena, zaista fantastičnim golom Gegima Kadimjana.

Reprezentativac Jermenije je u stilu Mišela Platinija matirao golmana!

Pre toga, viđeno je nekoliko šansi za Neman, tako da je ovo vođstvo bilo i te kako zasluženo posle svega viđenog.

Ipak, u nastavku, gosti su poravnali preko iskusnog Leonida Kovela, koji se vrlo dobro snašao nakon kornera Belšine.

Na kraju, videli smo podelu bodova, kao i gol o kome, kad je fudbal u “minusu”, bruji čitav svet – s razlogom.

Posle ovog susreta, Neman ima pet bodova, dok je Belšini ovo prvi bod u novoj sezoni.

FUDBAL SE POLAKO VRAĆA Još jedna država potvrdila nastavak sezone

Zdravko Kuzmanović: Radomir Antić je bio veliki gospodin! Ako Zvezda pozove… Serija A je ludilo!