FAVORITI BEZ PROBLEMA: Barsa ne zna sa Bajernom, Juve rastužio Srbina!

bajern-minhen-barselona-levandovski
Gol Levandovskog protiv Barselone! (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena rutinski su savladali Barselonu u prvom meču grupe E Lige šampiona.

Utakmice u drugom terminu današnjeg dana u elitnom fudbalskom evropskom takmičenju nisu bile toliko interesantne kao dueli Jang Bojs – Mančester Junajted i Sevilja – Salcburg.

Međutim, favoriti su pokazali da imaju velike ambicije ove sezone u Ligi šampiona!

Rutinske pobede, bez mnogo muke ostvarili su Bajern Minhen i Juventus.

Bavarci su imali znatno težeg rivala ispred sebe, ali to nije predstavljalo veliki problem.

Izabranici Julijana Nagelsmana lako su savladali Barselonu na gostujućem terenu rezultatom 3:0.

Golove za nemačkog velikana postigli su Tomas Miler u 33. i Robert Levandovski u 56. minutu.

Konačnih 3:0 postavio je još jednim pogotkom, sjajni Robert Levandovski u 85. minutu.

Sa druge strane Juventus se poigrao na gostovanju u Malmeu za koje nastupa srpski fudbaler Veljko Birmančević.

Fudbaleri italijanskog kluba su čak tri puta tresli mrežu Šveđana. Aleks Sandro je doveo svoj tim u vođsvo u 23. minutu.

Na 2:0 povećao je Dibala sa bele tačke u 45. minutu, dok je samo 60 sekundi kasnije Morata bio precizan za totalni „nokaut“ rivala.

OSTALI REZULTATI LIGA ŠAMPIONA:

Viljareal – Atalanta 2:2

Lil – Volfsburg 0:0

Dinamo Kijev – Benfika 0:0

Čelsi – Zenit 1:0

NEVEROVATAN POČETAK LIGE ŠAMPIONA: Junajted nije iskoristio “vanzemaljca” Ronalda, “penal ludnica” u Španiji!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Goran Grbović: Napravili smo ozbiljno minsko polje u srpskoj košarci! Meridian Sport Fokus | S01EP21