BOMBA KOLAROVA Kapiten Srbije postigao gol o kome će se pričati

Kolarov postigao novi gol za Romu (FOTO: Paolo Bruno/Getty Images)

Navikao nas je Aleksandar Kolarov na fantastične golove iz slobodnih udaraca tokom karijere. Sada je izveo još jednu majstoriju.

Naime, “vučica” je remizirala (2:2) sa Atletik Bilbaom u jednom zanimljivom meču.

Ovaj duel je bez dileme obeležila bomba kapitena reprezentacije Srbije.

MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade

Bila je to prava majstorija! Raspalio je po lopti sa nekih 30 metara, prebacio živi zid i pogodio gornji desni ugao gola koji je čuvao Simon.

Kolarov je u igru ušao u drugom poluvremenu, a u 59. minutu pokazao da novi trener Rome Paolo Fonseka mora na njega ozbiljno da računa.

Na kraju taj gol nije pomogao italijanskom klubu da trijumfuje, čak je Pelegrini u drugom minutu sudijske nadoknade doneo izjednačenje Romi.

Ako ovako nastavi Kolarov će i ovoj sezoni biti standardan kraj leve aut-linije.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Nemanja Bjelica: Amerikance 2002. sam prespavao. Drugi smo na kladionici? Može neki tiket da se baci