Fudbaleri Fiorentine kiksnuli su u osmom kolu Serije A, pošto su na svom terenu poraženi od Beneventa sa 0:1.

Strelac jedinog gola bio je Improta u 52. minu utakmice. Rezultat u stvari i ne treba da inenađuje, pošto je čitavo prvo poluvreme prošlo bez ijedne šanse vredne pomena na obe strane.

Početak drugog dela igre doneo je verovatno jedino veliko uzbuđenje na današnjem meču. Insinje je dodao loptu do Improte, koji je sa ivice šesnaesterca uputio odličan udarac i savladao golmana domaćih, te ujedno postavio i konačan rezultat.

Do kraja meča videli smo još jednu šansu Insinjea, kao i Lapadule, dok je Fiorentina uzvratila preko Dušana Vlahovića, koji je ujendo imao i najbolju priliku u redovima Fioretine.

Ipak, golman je sjajno reagovao i sprečio izjednačenje, te se do kraja utakmice rezultat nije promenio.

U narednom kolu Fiorentina gostuje Milanu, dok će Benevento dočekati Juventus na svom terenu.

Ajaks ubedljiv, Tadić već rešeta na terenu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: IVICA KRALj – Priče iz kraja #11