Oporavak srpskog fudbalera Filipa Kostića ide u dobrom smeru, ali ne onom brzinom kojom bi želeli u Ajntrahtu, koji očigledno ne ume bez njega.

Sedmo kolo Bundeslige donelo nam je nekoliko zanimljivih utakmica, a među njima i onu koju su odigrali fudbaleri Ajntrahta i Štutgarta. Štutgart je remizirao na svom terenu sa 2:2, a golove su postigli Gonzales u 17. minutu iz penala i Kastro u 37. minutu.

Strelac prvog gola za goste bio je Andre Silva u 61. minutu, a drugi pogodak delo je Abrahama u 75. minutu. Ajntaht se nalazi u seriji loših rezultata, pošto je prethodno remizirao sa Bremenom i Kelnom, a između tih utakmica je „pregažen“ od strane Bajerna (5:0).

Srpski internacionalac, Filip Kostić, oporavlja se od povrede koju je nedavno zadobio, pa je priliku dobio tek u 87. minutu, ali je, naravno, bilo prekasno da uradi neštokonkretno.

Fudbaleri Herte ostvarili su pobedu na gostovanju, pošto su bili bolji od Augzburga sa 3:0, što je ujedno tek drugi trijumf za Hertu, pošto je u dosadašnjem delu Bundeslige zabeležila jedan poraz, jednu pobedu i četiri remija.

Majnc je na domaćem terenu remizirao sa Šalkeom 2:2, dok je Lajpcig bio siguran protiv Frajburga, pošto je slavio sa 3:0.

Najbolju partiju prikazali su fudbaleri berlinskog Uniona, koji su na svom terenu bili bolji od Arminije sa 5:0.

Ipak, pravi spektakl u Bundesligi čela nas od 18.30 kada će snage odmeriti Borusija Dortmund i minhenski Bajern.

VAR ostavio Sampdoriju bez igrača, a Kaljari bez gola!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: @Beki PREDVIDEO REZULTAT UTAKMICE CRVENA ZVEZDA – GENT | Meridian Vlog