DRAMA U FRANKFURTU: Buntovnik Kostić načeo Štutgart koji se jedva spasao!

filip kostić-ajntraht-stutgart-rezultat-golovi-igrač meseca
Kostić asistent u remiju Ajntrahta! (FOTO: Guliver Images)

Zbog bojkota treninga i forsiranja transfera u Lacio naš Filip Kostić je inicijalno dobio klupsku suspenziju za meč sa Štutagrtom. Srećom, strasti su se smirile, Srbine je dobio priliku da igra i golom je doneo bod Ajntrahtu – 1:1!

Koliko se dobrom ispostavila odluka trenera Olivera Glasnera da ukine suspenziju našem fudbaleru najbolje se pokazalo u 79. minutu.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

Sjajno je vihorno krilo ispratilo akciju Đibrila Soua. Usledio je pravovremeni pas.

Kostić se namestio, naciljao i pogodio mrežu Štutagrta! Ujedno doneo i pobedu ekipi.

Istina, mogao je Ajntraht danas da postigne još neki gol. Prvu odličnu priliku je imao Sem Lamers na isteku prvog poluvremena, ali je sjajno odbranio golman Štugarta.

Lamers se istakao i na isteku sata igre, ali ponovo mu je falilo malo sreće. U narednom napadu je i Martin Hintereger šutirao, ali je pogodio samo prečku!

I onda se ukazao Kostić koji je pokazao saigračima kako se to radi. Da napomenemo da je Srbin meč počeo na klupi, da bi šansu dobio u 60. minutu.

Bio je Ajntrahtu značajno olakšan posao kada je fudbaler gostiju Valdemar Anton dobio crveni karton u 83. minutu nakon grubog prekršaja.

Činilo se da će domaćin sigurno pobediti sve dok se nije ukazao Omar Marmuš.

Egipćanin je iskoristio karambol u šesnaestercu Ajntrahta i golom bukvalno otkinuo dva boda timu iz Frankfurta…

MENIGOVA MUZIKA ZA UŠI NAVIJAČA: Već vidim da će mi se u Partizanu mnogo svideti!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Napravili smo ozbiljno minsko polje u srpskoj košarci! | Goran Grbović | Meridian Sport Fokus Podkast S1EP21