PREOKRET VICEŠAMPIONA EVROPE Što Ndombele započe, to Kejn dovrši!

veijeri-ventola-lukaku-kejn
Hari Kejn je bio strelac za Totenhem (FOTO: Julian Finney/Getty Images)

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa prvog kola Premijer lige, Totenhem je nakon minusa na poluvremenu savladao Aston Vilu sa 3:1.

Uzbudljiv dan otpočeo je šampion Mančester siti demoliranjem Vest Hema, a popodne nam je donelo još četiri zanimljiva meča.

Poslednji ove subote, u Londonu su odigrali Totenhem i povratnik u PL, Aston Vila.

Vila je već u devetom minutu povela pogotkom MekGina, posle odličnog kontranapada, a na izjednačenje se dugo čekalo.

Posle prave opsade gola gostiju, lopta je u 73. minutu stigla do novajlije Tanguja Ndombelea.

Momak kog su “pevci” doveli u rekordnom transferu, s nekih 20 metara je raspalio i zatresao mrežu.

Gol pridošlice iz Liona dao je krila domaćima, koji su s dva gola najboljeg igrača tima Harija Kejna, prvo preokrenuli, a zatim i “overili” pobedu.

Prvo je “Uragan” preciznim udarcem sa oko osam-devet metara doneo 2:1, a onda posle odličnog prodora i asistencije Muse Sisoka “stavio tačku na i”.