Košarkaši Crvene zvezde sinoć su čudesnom igrom srušili CSKA. U utakmici u kojoj su sve vreme jurili zaostatak, koji je u jednom trenutku iznosio 14 poena, crveno-beli su predvođeni Džordanom Lojdom, upisali veoma važnu pobedu.

Lojd je utakmicu završio sa 31 poenom uz šest skokova, a Zvezda je trijumfovala u produžetku rezultatom 86:84, upravo košem američkog beka.

-Bili smo čvrsti i uporni. Zaostajali smo u velikom delu meča, ali nastavili smo da se borimo. Srećan sam zbog svih saigrača – ko god da je ušao, doprineo je pobedi i igrao jako kako bismo slavili-, kaže Lojd i dodaje:

-Svi smo bili pozitivni i na -14 jer smo znali da smo napravili mnogo grešaka u trećoj četvrtini, ali nismo pognuli glave. Pokušavali smo više da dođemo do obruča i dobre stvari su se desile posle toga-

Crveno-beli imaju skor 2-2, uz odloženi meč sa Asvelom.  U sledećem kolu, 30. oktobra gostuju Himkiju.

OBRADOVIĆ: Pobeda je duplo veća, ostaje žal što ne možemo da je podelimo sa navijačima

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakočević: Spreman sam da slomim obe šake, samo da JE*ENO pobedim!!!