NOVA DOMINACIJA TADIĆA: Gol i dve asistencije – sada je apsolutni rekorder! (VIDEO)

dušan tadić-dres-aukcija
Tadić je ponovo dominirao (FOTO: Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

U prvoj utakmici 6. kola holandske lige Ajaks je u gostima pobedio Fortunu rezultatom 5:0, a ponovo je blistao Dušan Tadić!

Prvi gol postignut je u 11. minutu, a strelac je bio bivši kapiten Fejnorda Bergajs. Sledeći gol Ajaks je postigao u 27. minutu, a u strelce se upisao Mazraui posle dodavanja Alera.

A, onda je na scenu stupio Tadić. Do kraja poluvremena strelac je bio i kapiten srpske reprezentacije, nakon dodavanja Blinda.

U nastavku meča Kopljanici su upisali još dva gola, oba nakon dodavanja Tadića, u 72. minutu precizan je bio Kudus, a pet minuta kasnije Taljafiko.

Tadić je postao rekorder sa ukupno 103 asistencije u Erediviziji.

RONALDO ŽRTVA PREVARE: Žena mu preko kartice ukrala skoro 300.000 evra!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Partizan – Crvena zvezda (1:1) | Večiti podelili bodove | Amtosfera sa utakmice