DOVIĐENJA, MITRE: Barnli poslao Fulam u Čempionšip!

fulam-barnli-premijer liga-rezultat-golovi
Barnli je bio siguran protiv Fulama (FOTO: Guliver Images)

To je to, Fulam je nakon poraza od Barnlija 0:2 ispao u niži rang takmičenja. Ponovo.

Fulam očigledno ništa nije naučio, pa je tri kola pre kraja Premijer lige “ozvaničio” povratak u Čempionšip, pošto ne može da stigne Sautempton i Brajton koji su već obezbedili opstanak.

Barnli je večeras slavio rezultatom 2:0, a oba gola videli smo u prvom poluvremenu. Vestvud je u 35. minutu doveo goste u prednost, a devet minuta kasnije Vud je pogodio za, ispostaviće se, konačnih 0:2.

Fulam se tako pridružio Vest Bromvič Albionu i Šefild Junajtedu koji će sledeće sezone takođe nastupati u Čempionšipu.

Aleksandar Mitrović je igrao do samog početka, ali nije uspeo da se upiše u strelce. Međutim, od 2015. godine kada je stigao u Premijer ligu, svake sezone je ili ispao, ili ušao u viši rang.

Zanimljivo, ali on sigurno nije oduševljen.

POSLE TURSKE I ENGLESKE UEFA aktivirala i treću opciju za finale Lige šampiona!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MARKO PANTELIĆ | Priče iz kraja #32