Partizan je dočekao Zemun ovog petka u sklopu priprema za nastavak sezone, te u Humskoj slavio sa 2:1.

Crno-beli su celu utakmicu bili bolji tim, stvorili više šansi i Savo Milošević može biti zadovoljan.

Prvo poluvreme sudio je trener Partizana, a drugo kolega iz Zemuna, Milan Ristić.

Već u 19. minutu Partizan je poveo, nakon akcije po desnoj strani, preko Denisa Stojkovića i Lazara Pavlovića.

Pavlović je uposlio Sadika, a nigerijskom fudbaleru nije bilo teško da zatrese mrežu.

USPEŠNA PROVERA CRNO-BELIH: Partizan savladao Zemun u Humskoj
Uspešna provera crno-belih pred nastavak prvenstva (FOTO: Srđan Stevanović/Starsportphoto ©)

Tri minuta kasnije, već je bilo 2:0 za Partizan.

Stevanović i Marković su organizovali akciju, koju je okončao Pavlović.

U drugom poluvremenu, Zemun je imao jednu dobru šansu kad je Avrić prebacio gol, a u 58. minutu Ivanović je promašio zicer.

Igrao se 75. minut, kad su gosti uspeli da postignu počasni gol, Veljko Kuzmanović izigrao odbranu domaćina.

Nastavak Linglong Superlige Srbije zakazan je za sledeći petak.

OBAVEZNO POGLEDAJTE – SPORTSKE PRIČE Pirlo: Spavao sam i igrao igrice, a onda osvojio Mondijal