DESETKA ČUKARIČKOG: “Brđani” sjajni na prvoj utakmici priprema!

Čukarički ubedljivo započeo pripreme za novu sezonu (FOTO: FK Čukarički)

Čukarički je slavio ubedljivo u prvom kontrolnom susretu na pripremama u Sloveniji, savladan je drugoligaš Dravograd sa čak 10:1.

Trener Aleksandar Veselinović odigrao je po poluvreme s dva različita sastava, da bi pružio šansu što većem broju fudbalera.

Strelci za Čuku bili su Tedić u 19. i 42. minutu, Vidosavljević u 23, Kovač u 39, Birmančević u 48. (jedanaesterac), Terzić u 60, Aleksić u 62. i 71, Rakonjac u 84. i Kajević u 89. minutu.

Detalj s utakmice Čukarički – Dravograd (FOTO: YouTube printscreen)

Počasni gol za slovenački tim dao je Kajtazi u 82. minutu.

Čukarički će tokom priprema u Sloveniji odigrati još četiri kontrolne utakmice.

Dva će na programu biti 29. juna, protiv B tima moskovskog Dinama i rumunske Astre, a dva 2. jula, protiv rumunskog Voluntarija i rivala čija se potvrda čeka.

Sezona će za belo-crne početi 11. jula, kada je na programu prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Na Banovom brdu gostovaće jermenski Banants, dok je revanš nedelju dana kasnije.

MILOJEVIĆ: Ne znam da li da budem srećan ili tužan zbog Pavkova!