Đenova preokrenula uz sjajne golove!

đenova-parma-serija a-golovi-rezultat
Đenova je upisala pobedu (FOTO: Getty Images)

U prvoj utakmici 28. kola  Serije A, Đenova je savladala domaću ekipu Parme rezultatom 2:1 i to nakon sjajnog preokreta!

Parma je povela već u 16. minutu ove uzbudljive utakmice, prelepim golom Gracijana Pelea, koji je u šesnaestercu primio loptu, a onda ih ”makazicama” poslao u gol – 1:0. Gol za špice!

Međutim, grao se 50. minut utakmice, kada su gosti izveli akciju po levoj strani, usledio je centrašut ka Skamaki, koji nije uspeo da zahvati loptu, ali ona dolazi do Zapakoste, koji asistira Skamaki koji ovoga puta pogađa mrežu – 1:1.

Na preokret se čekalo još svega 19 minuta, a onda je Pjaca kroz sredinu proigrao Skamaku, kome je ostavljeno dovoljno prostora na oko 25 metara od gola, odakle je poslao pravi projektil u donji levi ugao gola golmana Sepea 1:2.

Ovom pobedom, Đenova se približava sredini tabele i sada ima 31 bod na deobi dvanaestog i trinaestog mesta sa Bolonjom.

Minimalac u Bilefeldu: Lajpcig u stopu brati Bajern!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: 10 NAJBOLJIH BOKSERA SVIH VREMENA | PART 1 | Meridian Sport TV