Stanković jasan: Odigrali smo najgore poluvreme od kada sam ja trener!

dejan-stanković-mladen-krstajić
Dejan Stanković jasan (FOTO: Starsport)

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković zadovoljan je nakon pobede njegove ekipe protiv TSC iz Bačke Topole u 25. kolu Super lige Srbije.

Crveno beli su u veoma uzbudljivom meču uspeli da pobede na neugodnom gostovanju tim iz Bačke Topole rezultatom 3:1, i tako nastave sa kontinuitetom pozitivnih rezultata.

Trener tima iz Beograda je kratko analizirao današnji duel dve ekipe.

-Svaka čast momcima, bez obzira na prvo poluvreme koje smo odigrali najgore od kada sam ja trener. Međutim u drugom poluvremenu smo bili mi, dobro smo stajali na terenu, držali distancu, radili dobar presing, pokušali da igramo protiv jedne dobro organizovane ekipe. Nismo se povukli kad smo primili gol što nas je nagradilo da pobedimo u ovom meču- izjavio je trener Crvene zvezde, Dejan Stanković za Arenusport.

Sa druge strane trener TSC-a, Mladen Krstajić, je doživeo prvi poraz od kada je seo na klubu vojvođanskog kluba.

-Iskreno rečeno i prvo i drugo poluvreme mogu da budem zadovoljan sa odnosom prema igri, jednostavno pokazali su da su takmičari i da mogu da pariraju ovakvoj ekipi. Sve u svemu možemo da budemo zadovoljni. Naravno čestitao bih Zvezdi na pobedi, ali i mojim momcima- izjavio je Mladen Krstajić.