Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju Anadolu Efesu u 22. kolu Evrolige. U finišu, crveno-beli su ublažili poraz, te je konačan rezultat bio 86:72, a Dejan Radonjić je imao brojne razloge za nezadovoljstvo.

Crnogorski stručnjak je nakon utakmice kratko komentarisao dešavanja na terenu, a problem za Zvezdu je i povreda Džordana Lojda, koji se nakon druge četvrtine nije vraćao u igru.

-Čestitam Efesu na pobedi igrali su mnogo bolje nego mi. Početak je bio jako bitan. Igrali smo sa manje energije, bez koncentracije, sa mnogo grešaka. Oni su igrali jako dobro, napravili su prednost i održali je u drugom poluvremenu. Kontrolisali su meč u drugom poluvremenu i zaslužili su pobedu-, istakao je Radonjić.

Takođe, crveno-beli su igrali i bez Džonija O’Brajanta, koji je nakon tri i po minuta igre napustio teren.

Zvezda izbegla debakl u Istanbulu, povređeni Lojd hramljući napustio teren!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Bogdan Obradović: Novak je najbolji zato što se brzo adaptira | MOJ UGAO #09