Radonjić: Imamo kapacitete za naredne izazove (VIDEO)

dejan radonjić-crvena zvezda-cedevita
Dejan Radonjić srećan nakon važne pobede (FOTO: Starsport)

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić zadovoljan je nakon pobede svoje ekipe na teškom gostovanja u Ljubljani.

Crveno beli iz Beograda su pobedili Cedevita Olimpiju rezultatom 89:72, i tako sebi omogućili da u naredna dva meča odlučuju o svojoj sudbini kada je u pitanju prvo mesto na tabeli ABA lige.

Posle odličnog nastupa u “Stožicama”, Zvezdin trener Dejan Radonjić zadovoljno je sumirao utiske.

-Generalno smo odigrali dobar meč, iako nije na početku tako izgledalo. U drugoj četvrtini je to bilo već puno bolje i u odbrani i pametnije u napadu. Dobro smo pogađali, dobro smo kontrolisali situaciju. U nastavku smo imali jedan pad, koji je iz moje perspektive posledica i želje i kvaliteta Olimpije, koja je odigrala dobro i stigla nas na četiri razlike- izjavio je strateg Crvene zvezde.

Ipak, crveno-beli su na čelu sa Ognjenom Dobrićem i Dejanom Davidovcem odbili taj nalet.

-Izdržali smo taj udar, gradili smo igru, rezultat i na kraju slavili. Nadam se samo da ćemo nastaviti u istom ritmu. Čeka nas za dva dana takođe težak meč posle ovakvog ritma, ali generalno verujem da imamo kapaciteta da spremni uđemo u tu utakmicu– dodao je Dejan Radonjić.

Dva preostala duela od ključne važnosti za prvo mesto na tabeli ABA lige, Crvena zvezda igra portiv Krke i Zadra.

Zvezda nakon Ljubljane vidi prvo mesto, Mornar odigrao ključnu ulogu!

Obavezno pogledajte:Fudbalski Kutak SPECIJAL | BLOOPERS #01