Din Henderson, rezervni golman Mančester junajteda, dobio je veliku priliku da se dokaže treneru, zbog privatnih problema koje ima David de Hea.
Španac nije branio protiv Kristal Palasa u 29. kolu Premijer lige, a prema poslednjim informacijama, neće ga biti na golu Junajteda još mesec dana.
O tome je ukratko pričao i menadžer Mančestera, Ole Gunar Solskjer.
On nije želeo da priča o konkretnom razlogu, ali je potvrdio da De Hea ima određenih problema.
Ipak, Norvežanin ne brine jer, kako i sam kaže, Henderson je spreman i to je pokazao protiv Kristal Palasa kada je u poslednjim minutima utakmice “skinuo” Van Anholtu čistu šansu.
– U pitanju je privatna stvar, biće potrebno određeno vreme da sve prođe. Din je spreman kad god ga pozovete. Videli ste to protiv Palasa, pogotovo na kraju utakmice – poručio je Solskjer.
Šta je sa Pikeom? U Barsi se uplašili, pa odahnuli, ali nije baš dobro
Obavezno pogledajte: JESI LI PODIGAO MOJE PARE? | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #44
Svi su oni ljudi od krvi i mesa, sa problemima koje i mi obični smrtnici imamo samo što mu je delimično lakše. Rešiće to za mesec a nama bi trebalo 12.
Veoma mi je zao sto De Hea nije na terenu. Sta god da je razlog njegovom izostanka siguran sam da ce sve prebrobiti i ubzo se vrstiti na teren kao pobednik!
Hendersom sada treba da iskoristi sansu najbolje sto zna. Siguran sam da ce opravdati poverenje kluba.
Henderson ce iskoristiti šansu koji ce dobiti zbog ove situacije sa De heom,dobar i koncentrisan momak
Sta god da je samo nek brzo resi to, i zelim mu sve najbolje, dobar je covek a i dobar golman👈
Sigurno da će nedostajati ekipi ,brani sjajno ove sezone nema vise onih kikseva kao ranije i mogu se osloniti na njega uvek .steta sto će faliti mesec dana na terenu