Fudbaleri Čukaričkog su na Banovom brdu ubedljivo savldali ekipu Novog Pazara rezultatom 4:0, u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Golove na meču postigli su Stefan Šapić, Asmir Kajević dva i Veljko Birmančević.

U izjednačenom prvom poluvremenu sa igrom na sredini terena i bez velikih uzbuđenja ekipa Čukaričkog je iskoristila jednu pravu priliku i postigla gol preko Šapića.

Sa tim rezultatom se otišlo na veliku pauzu.

U nastavku utakmice domaći fudbaleri su imali terensku inicijativu i sa dva brzo postignuta gola, na početku drugog dela igre, su praktično rešili pitanje pobednika.

Oba gola za Čukarički, u intervalu od 48. do 54. minuta, postigao je Kajević.

Tačku na i stavio je u 77. minutu Birmančević za konačnih 4:0 za Čukarički.

Ekipa Voždovca je na Krovu savladala TSC iz Bačke Topole minimalnim rezultatom 2:0.

Golove za Voždovac postigli su Jovan Nišić i Dragan Stoisavljević.

U derbiju začelja ekipa Zlatibora je na Banjci uspela da pobedi Rad rezultatom 2:0.

Golove na meču postigli su Dimitrije Petronijević i Ifet Dakovac.

SUPERLIGA SRBIJE: Metalac slavio u Inđiji u sudijskoj nadoknadi

OBAVEZNO POGELDAJTE: Fudbalski kviz | EP 15 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA