ŠOU NA MARAKANI: Delije grme, Mikec pruža podršku! (VIDEO)

crvena zvezda-šerif-damir mikec
Zvezda trenutno igra protiv Šerifa (FOTO: Starsport)

Crvena zvezda u ovim momentima igra prvu utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Šerifa, a na Marakani je pravi spektakl!

Već uveliko svi govore o potencijalnoj utakmici između Crvene zvezde i Dinama, ali oba kluba pre toga imaju velike prepreke.

Na tribinama “Marakane” je i osvajač olimpijske medalje Davor Mikec kome su Delije skandirale u jednom trenutku, a nakon saopštenja spikera da je on tu.

Srpski strelac je nedavno u Tokiju u disciplini vazdušni pištolj 10 metara osvojio srebrnu medalju, a sada je tu da podrži Crvenu zvezdu.

Baš kao i brojni navijači Crvene zveze, koji su napravili fantastičnu atmosferu pred ovaj meč.

Ipak, nije dobro krenulo. Šerif je poveo golom iz prekida na Marakani. Gol je postigao kapten gostiju i definitivno najbolji igrač Šerifa Kastanjeda, pa sada crveno-beli moraju da jure zaostatak.

Udarac u kontra ugao iznenadio je Borjana, ali to ne može biti opravdanje s obzirom na kvalitet šuta.

U tome su i uspeli nakon samo nekoliko minuta, odnosno u finišu prvog poluvremena.  Ponovo je Kanga centrirao, Atanasijadis loše procenio let lopte, ona se od Žulijena odbila do Dionija, koji je rutisnki svladao golmana gostiju.

Crveno-beli odlaze na pauzu pri rezultatu 1:1, pa je jasno da nas u drugom delu igre čeka velika borb!

NOVI RASISTIČKI SKANDAL: Fudbaleri Monaka želeli da napuste teren!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: CRVENA ZVEZDA vs. SHERIFF TIRASPOL | Meridian PES Predictor | @Beki EP82