Težak poraz Zvezde u sred Beograda: Armani naplatio sve poraze do sada i to sa kamatom!

crvena zvezda-olimpija milano-ognjen dobrić-rezultat
(FOTO: Starsport)

Crvena zvezda doživela je novi debakl u Evroligi, pošto je na svom terenu poražena od Olimpije Milano sa 72:93 (12:22, 24:25, 15:28, 21:18).

Vratio je Armani i to sa kamatom za sve one poraze tokom prethodnh godina! Dobra stvar je što se u ekipu vratio Branko Lazić, ali Dejan Radonjić ovog puta nije mogao da računa na Korija Voldena i Duopa Rita.

Najeikasniji u Crvenoj zvezdi bio je Džordan Lojd, koji je upisao 2 poena, dok je u dresu Armanija 23 poena upisao Kevin Panter.

Već na početku utakmice bilo je jasno da je Olimpija došla po pobedu, pošto je posle samo nekoliko minuta imala prednost od 9:0.

Do prvih poena Zvezda je stigla posle gotovo pet minuta i to preko Džordana Lojda, a nakon toga su i izabranici Dejana Radonjića uspeli da koliko-toliko stabilizuju svoju igru.

crvena zvezda-olimpija milano-dejan davidovac-rezultat
Zvezda je odigrla još jednu tešku utakmicu (FOTO: Starsport)

Stigla je Zvezda i to pet poena zaostatka, ali je pred odlazak na odmor Armani ponovo došao do dvocifrene prednosti.

I druga deonica je otvorena na gotovo identičan način, Armani je vezao pet poena, da bi Crvena zvezda uzvratila preko Ognjena Dobrića, koji je vezao dve trojke.

Proigrao je i Džrdan Lojd, pa je Zvezda sve vreme bila u igri, ali je i prilikom drugog odlaska na odmor zaostatak bio dvocifren.

I treća deonica je protekla na isti način. Ponovo je Zvezda imala nekoliko minuta bez poena, a Armani je bio i te kako raspoložen da to i kazni.

Posle pet minuta je 17:5 u ovom kvartalu, a ukupno ogromnih 64:41. Debakl u najavi, a tako se na kraju i završilo.

Nije Crvena zvezda u poslednjem periodu igre uspela ozbiljnije da pripreti.

Bio je ovo jedan od najtežih poraza Crvene zvezde na domaćem terenu, koji u Evroligi ne menja ništa, Zvezda je odavno ostala bez šansi u Evroligi, ali nema sumnje da je i tekako bolan izveštaj.

Džejms ponovo suspendovan, šta sada sledi?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: BRAVO PIKSI – BRAVO MITROGOL! | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #48