Reding je doživeo prvi poraz ove sezone u Čempionšipu.

Ekipa, koju sa klupe predvodi Veljko Paunović izgubila je na gostovanju od Koventrija rezultatom – 3:2.

Uprkos ovom porazu, Reding će zadržati prvu poziciju jer imaju šest bodova više od drugoplasiranog Bornmuta.

Zanimljivo da su izabranici Veljka Paunovića na ovom meču primili isto onoliko golova koliko na prethodnih osam utakmica.

Koventri je poveo u 23. minutu pogotkom Gustava Hamera.

U drugih 45 minuta Reding je uspeo da stigne do izjednačenja. Igrao se 66. minut kada je Lukas Žoao poravnao rezultat.

Ipak, domaćin je u nastavku odneo ceo plen.

Novu prednost Koventriju doneo je Metju Goden u 76. minutu. Pitanje pobednika rešio je Sem MekKalum golom devet minuta kasnije.

Do kraja su gosti su samo uspeli da ublaže poraz.

Konačan rezultat postavio je Puškaš u sudijskoj nadoknadi – 3:2.