Kostić asistirao, ali je Verder “okrenuo” Ajntraht

bundesliga-verder-ajntraht
Verder okrenuo Ajntraht (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Verdera iz Bremena savladali su Ajntraht iz Fankfurta rezultatom 2:1, u 23. kolu nemačke Bundeslige.

Gostujući sastav je odlično počeo ovaj meč, već u 9. minutu Andre Silva odlično je iskoristo centaršut Filipa Kostića za rano vođstvo Ajntrahta.

Mogao je Portugalac da duplira prednost svoje ekipe, ali nije iskoristo da postigne gol iz neposredne blizine.

Prvu ozbiljnu priliku fudbaleri Verdera su imali tek u 35. minutu, Rašica je dobro šutirao sa distance, ali njegov udarac je završio na prečki gola Ajntrahta.

Na samom početku drugog dela igre domaćin stiže do željenog izjednačenja, Selase je postigao pogodak, koji je potvrđen nakon konsultacije sudije sa VAR sobom.

Stigao je domaćin do totalnog preokreta u 62. minutu preko Sergenta, kojem nije bilo teško da savlada golmana u situacijij jedan na jedan.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata pa je tako Verder uspeo da prekine niz Ajntrahta od čak sedam utakmica bez poraza.

Šta je to Milan, dan nakon meča sa Zvezdom, kupio za 42 miliona evra?

Obavezno pogledajte:Fudbalski kviz | EP 28 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA