Fudbaleri Klub Briža su na svom stadionu  Lacija rezultatom, u okviru drugog kola grupne faze Lige Šampiona.

Golove su postigli Hans Vanaken za goste, odnosno Hoakin Korea za Lacio.

Prvih desetak minuta utakmice je proteklo u odmeravanju snaga i igri na sredini terena.

Onda je u 14. minutu praktično iz prve prave prilike na meču Lacio došao do vodstva. Gol je postigao Korea prelepim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Od tog trenutka domaći fudbaleri su se probudili i počeli su da dominiraju na terenu.

Oni su stvarali prilike, ali su i mašili redom Emanuel Denis i Šarlet de Keterel.

Tako je bilo sve do 42. minuta kada je nagrađena ta inicijativa Klub Briža. Oni su dobili penal.

Siguran izvođač sa bele tačke bio je Vanaken za 1:1.

U drugom poluvremenu fudbaleri Klub Briža su nastavili sa napadima, ali nisu uspeli da zatresu mrežu Lacija.

Pokušavali su Mats Rit, Eduard Sobol i Rud Vormer.

Na drugoj strani najbolju priliku imao je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić koji je šutirao oštro u desnu stranu, ali je golman Btriža fenomenalno odreagovao.

Konačan rezultat je bio 1:1.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda su na svom terenu pobedili ekipu Zenita rezultatom 2:0, u okviru drugog kola grupne faze Lige Šampiona.

Golove na meču postigli su Džejdon Sančo i Erlin Haland.

Krasnodar odolevao, ali je na kraju Čelsi ipak bio ubedljiv

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DAMJAN SAVANOVIĆ vs IGOR NISTOR | MEGDAN FIGHTING 7 MMA 2020