Italijanski fudbal u svom punom sjaju – fantastična utakmica Bolonje i Sasuola i duel dva Srbina!

Doduše, jedan je bio na terenu, drugi je vodio Bolonju sa klupe. Sasuolo je posle preokreta pobedio Bolonju rezultatom 4:3, iako je Bolonja sjajno otvorila utakmicu i povela.

Roberto Sorijano je već u devetom minutu zatresao mrežu, ali je samo devet minuta kasnije Domeniko Berardi doneo izjednačenje.

Matijas Svandberg se postarao za 2:1, a Rikardo Orsolini za 3:1. Činilo se da je pitanje pobednika rešeno, ali Sasuolo se nije predavao.

Srpski reprezentativac Filip Đuričić, lepo se snašao u kaznenom prostoru posle odlične akcije Sasuola i loptu po zemlji poslao u gol, te najavio preokret svog tima.

Sasuolo je dobio korner, a Kaputo je bio najviši u skoku na drugoj stativi i doneo izjednačenje.

Bio je 77. minut kada je Tomijasu postigao autogol i potopio svoj tim, a Sasuolo popeo na drugu poziciju, odmah iza Milana. Nema sumnje da Siniša Mihajlović nema razloga za zadovoljstvo.

Fulamu samo bod: Mitrović tragičar – promašio penal i skrivio drugi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PREDRAG MIJATOVIĆ – Priče iz kraja #08