OVAJ ČOVEK JE NEVEROVATAN De Brujne otkrio u kakvom stanju je srušio Dansku

kevin de brujne-mančester siti-čelsi-belgija-evropsko prvenstvo
De Brujne vuče tešku poredu iz finala Lige šampiona (FOTO: Guliver Images)

Kevin de Brujne je na utakmici Belgije protiv Danske pokazao da je jedan od najboljih fudbalera na svetu, a nakon meča je otkrio u kavkom stanju se trenutno nalazi.

Fudbaler Mančester sitija je pre početak Evropskog prvenstva doživeo ozbiljniju povredu. Tokom fudbala Lige šampiona polomio je jagodičnu kost, ali je uspeo da se oporavi dovoljno da već u drugom kolu grupne faze na terenu provede 45 minuta.

On je ušao u igru na početku drugog poluvremena pri rezultatu 1:0 za Dance, a onda je direktno uticao na dva gola i preokret Belgije.

De Brujne je najpre asistirao Torgenu Azaru, a potom je postigao gol za pobedu.

Nakon meča je poručio da je oporavljen tek toliko da može da igra.

– Još ne osećam ništa s leve strane lica. Moj nerv je baš jako pogođen i u lošem je stanju, što bi moglo da potraje i do šest meseci. Nije ugodan osjećaj, ali najvažnije je da mogu da igram.

De Brujne je ove sezone u Premijer ligi postigao šest golova uz 12 asistencija na 25 utakmica.

Sve je otvoreno u grupi E! Dubravka u trenutku od heroja postao tragičar

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Lazar Tufegdžić: Nadam se da cu od ovog leta igrati za Galatasaraj! | Sport Fokus EP07