Fudbaleri Barselone su na gostujućem terenu savladali ekipu Dinama iz Kijeva rezultatom 4:0, u okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona.

Golove na meču postigli su Seržinjo Dest, Martin Brejtvajt dva i Antoan Grizman.

Nezanimljivo prvo poluvreme je proteklo u bezidejnosti i jednog i drugog tima.

Tako da se na odmor otišlo sa početnim rezultatom.

Početak drugog dela utakmice donosi potpuno drugačiju sliku na terenu jer se ekipa Barselone probudila.

Katalonci su krenuli veoma agresivno ka golu domaćina i u roku od pet minuta su praktično rešili pitanje pobednika.

Najpre, u 57. minutu mrežu Dinama zatresao Dest na asistenciju Brejtvajta, a onda je u 57. minutu Brejtvajt postigao gol za 2:0.

Nastavak donosi nešto slabiji ritam sve do 70. minuta kada Brejtvajt mirno realizuje penal za 3:0.

Nastavak donosi nešto mirniji tempo sve do pre samog kraja utakmice kada u 90+2. minutu Grizman postavlja konačnih 4:0.

PROLEĆE JE TU! Žiru srušio Ren, Sevilja šokirala Ruse!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:AFC WIMBLEDON | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #30