NADA JE ŽIVA: Vest Hem ne odustaje od Lige šampiona, Čelsi i dalje strepi

premijer liga-barnl-vest hem
Vest Hem je i dalje u trci za Ligu šampiona (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Vest Hema vratili su se pobedničkom putu i nakon dva uzastopna poraza osvojili su važne bodove i ostali u trci za Ligu šampiona.

Čelsi sada Čekićarima beži tri boda, zahvaljujući pobedi na gostovanju Barnliju rezultatom 2:1 u okviru 34. kola Premijer lige.

Ovog puta, najbolji igrač Vest Hema prethodnih meseci, Džesi Lingard, nije imao direktan uticaj na rezultat.

Oba gola za goste je postigao Mikail Antonio koji se na teren vratio nakon tri meča pauze zbog povrede.

Prvo je Vud u 19. minutu doneo prednost sa bele tačke, a onda je na scenu stupio reprezentativac Jamajke.

On je prvo doneo izjednačenje ekipi iz Londona već u 21. minutu, a potom je u 29. bio strelac gola za preokret koji je ujedno bio i gol za konačan rezlutat.

Vest Hem sada, na četiri utakmice do kraja prvenstva, ima 58 bodova i zauzima peto mesto sa dva boda više od Totenhema,a tri manje od Čelsija.

RAT SE NASTAVLJA! Lukaku opet udario na Ibrahimovića!

Gorčin Stojanović: Klinci gledaju esport, a ne fudbal! | MOJ UGAO