ARSENAL IMA STRAŠNE TINEJDŽERE: Blickrig “tobdžija” protiv Totenhema!

Arsenal deklasirao Totenhem! (FOTO: Guliver images)

Arsenal je, u okviru šestog kola Premijer lige, na “Emiratima” ugostio večitog rivala – Totenhem.

Nisu imali milosti tinejdžeri Arsenala u današnjem londnoskom derbiju.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

U 22 minuta igre, tačnije od 12. do 34. minuta, “tobdžije” su tri puta matirale odbranu Totenhema.

Prvi pogodak na meču postigao je Emil Smit Rou na asistenciju Sake, da bi Smit Rou u 27. minutu asistirao Obamejangu za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Bukajo Saka, nakon solo akcije, u 34. minutu meča.

Počasni pogodak za Totenhem, upisao je Son na asistenciju Regelona.

Ovo je treći uzastopni trjiumf za “tobdžije” u Premijer ligi, čime su prestigli Totenhem, i izbili na desetu poziciju na tabeli.

Totenhemu je ovo bio treći vezani poraz u ligi.

Pre utakmice sa Arsenalom, ekipa Nuna Espirita Santa je poražena od Čelsija i Kristal Palasa rezultatom 3:0.

Nakon veoma dobrog starta, Totenhem se nalazi u dramatičnom padu forme.

Na poslednja tri ligaška meča nisu upisali pogodak, a nakon ubedljivog poraza od Arsenala, Nuno Espirito Santo prvi je kandidat, od trenera, da dobije otkaz ove sezone.

U narednom kolu fudbaleri Arsenala gostuju Brajtonu, dok Totenhem dočekuje Aston Vilu.

Šta vi mislite, da li će navijači Arsenala ove sezone slaviti “St. Totteringham’s Day”?

SAUTEMPTON NE ZNA ZA POBEDU: Prvi gol Himeneza posle devet meseci!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23