Treće kolo Lige Evrope donelo nam je nekoliko zanimljivih utakmica, a ono što će ljubitelje fudbala u Srbiji posebno zanimati svakako je nova sjajna partija Andrije Živkovića.

Živkovićev PAOK ostvario je ubedljivu pobedu protiv PSV-a i na domaćem terenu slavio sa 3:1. Golove za domaćina postigli su Švab u 47. minutu, i to na asistenciju Živkovića, koji je u nastavku postigao i dva gola i to u 56. i 66. minutu, a upisao se i Colis u 58. minutu.

Jedini pogodak za PSV postigao je Zahavi, u 21. minutu i to iz penala. Tada je doneo izjednačenje, ali je PAOK fatastičnom igrom u drugom poluvremenu za samo nekoliko minuta stigao do nove prednosti, a ispostaviće se i pobede.

Osim toga, ubedljiva je bila i Roma koja je na svom terenu slavila protiv Kluža sa5:0, dok je na opšte iznenađenje Rendžers remizirao sa Benfikom 3:3. Po jedan auto-gol na obe strane, ali i crveni karton za Otamendija već u 19. minutu obeležili su ovaj meč.

Bajer Leverkuzen pobedio je Ber Ševu sa 4:2, Leh je bio bolji od Liježa sa 3:1, a Ludogorec je poražen od Totenhema sa 1:3.

Kejn je, naravno, ponovo bio strelac, a Murinja su obradovali i Lukas Lo Selso, koji je pogodio za konačan rezultat. Omonija ovog puta nije imala sreće, pa je uz crveni karton primila dva gola od Granade, dok je Rapid pobedio Dandalk 4:3.

Real Sosijedad je očekivano pobedio AZ Alkmar sa 1:0, Napoli je golom Demea i autogolom Brauta slavio protiv Rijeke sa 2:1, dok je Sivaspor sa 2:0 pobedio Karabag, a praška Slavija je bila bolja od Nice sa 3:2.

Naravno, ovde nije kraj elitnom fudbalu za večeras, pošto nas od 21.00 čekaju više nego fenomenalne utakmice, a meč Crvene zvezde i Genta moći ćete da pratite uživo na našem portalu.

U FERGUSONOVO VREME SE ZNALO! Van Persi opleo po “đavolima”!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04