Fudbaleri Juventusa su na svom stadionu pobedili ekipu Ferencvaroša rezultatom 2:1, u okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona.

Golove na meču postigli su Kristijano Ronaldo i Alvaro Morata za Juventus i Mirto Uzuni za goste.

Uvodnih 18. minuta igre je proteklo u odmeravanju snaga i uglavnom igri na sredini terena, gde nije bilo prevelikih uzbuđenja ni pred jednim golom.

A onda su u 19. minutu fudbaleri Ferencvaroša iz prve ozbiljne prilike na meču postigli gol. Strelac je bio Uzuni precizno šutiravši iz kaznenog prostora Juventusa za 1:0.

Odgovor Juventusa usledio je tek u 33. minutu kada Ronaldo postiže gol, ali zbog ofsajda on biva poništen.

To nije omelo Kristijana pa dva minuta kasnije, tačnije u 35. minutu postiže regularan gol. Naime, on je primio pas na 20-ak metara od gola i prelepim udarcem savladao golmana gostiju za 1:1

Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme je proteklo u slabom ritmu usled velikog broja izmena i prekršaja.

I kada se činilo da će Juventus propustiti priliku da obezbedi plasman u nokaut fazu Alvaro Morata je postigao gol glavom u 90+2. minutu za konačnih 2:1.