Dva crvena kartona istom fudbaleru na istoj utakmici? Moguće je. Samo u Meksiku.

O čemu se u stvari radi? Tigres je na poluvremenu vodio protiv Toluke sa 2:0, pa je bilo jasno da moraju nekako da se odbrane i sačuvaju taj rezultat.

Iz tog razloga, trenert Tigresa se odlučio za izmenu i una teren uveo Uga Ajalija, kako bi pojačao odbranu. Samo 25 minuta bilo je ovom fudbaleru dovoljno da mu svet zapamti ime.

Tek što je ušao u igru, Ajala je postigao auto-gol, a dva minuta kasnije zaradio je i crveni karton zbog oštrog prekršaja. Ni to nije sve.

Nakon konsultacije VAR tehnologije, odluka je promenjena, pa je Ajala ipak dobio žuti karton, ali tu nije kraj.

Novi faul usledio je u 70. minutu, a tu mu već ni VAR nije mogao pomoći, morao je da napusti teren. Na njegovu sreću, rezultat je ostao 2:1 u korist njegov tima, inače bi zaista bi pravi tragičar.

PRIČE IZ KRAJA Kao fudbalera ga mnogi vole, a kao trenera?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 21 CLASSIC EDITION | Testiraj znanje!