Fudbaleri Bešiktaša utvrdili su vodeću poziciju u turskom šampionatu, a za crno-bele je konačno pogodio i Adem Ljajić.

U 21. kolu oni su trijumfovali nad Goctepeom sa 2:1, a srpski fudbaler je u igru ušao početkom drugog poluvreme, te pokrenuo tim.

Ovo je prvi pogodak Ljajića, nakon sedam meseci i utakmice protiv Denizlija 20. juna 2020. godine.

Goctepe je krajem prvog poluvremena iznenadio favorizovanog rivala i preko Tripića stigli do vođstva. Ljajić je po ulasku u igru doneo izjednačenje i najavio bolju igru Bešiktaša. Konačnih 2.1 postavio je Abubakar u 77. minutu.

Galatasaraj je u finišu stigao do sva tri boda na gostovanju u Malatiji. Odlučujući pogodak postigao je Rajan Babel.

U duelu Antalije i Konje nije bilo golova, a Marko Jevtović je odigrao celu utakmicu u dresu gostujućeg tima.

Odlični Dmitrović spasao bod Eibaru

OBAVEZNO POGLEDAJTE: KAŠALJ NA NERVNOJ BAZI | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #39